Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Żeglowanie ku dorosłości - 2019

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Osiedlok

Cel:

Celem projektu jest rozwój umiejętności społecznych młodzieży. Młodzi zwiększą wiedzę na temat lokalnego środowiska, instytucji i organizacji, wzmocnią umiejętność pracy w grupie, wiarę we własne siły i rozwiną umiejętności skutecznego planowania.

Odbiorcy projektu:

Grupa 23-25 osób w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

Zadaniem, które spina wszystkie działania projektu jest udział młodzieży w „Spływie na byle czym” w Augustowie. Młodzież zakładając działania ekologiczne i turystyczne zbuduje 2 -3 pojazdy pływające w formie zwierzęcych postaci bajkowych oraz przygotuje kostiumy, przeprowadzając przy tym konkurs ekologiczny na wykorzystanie surowców wtórnych do budowy łodzi i przeprowadzając zbiórkę materiałów ekologicznych, które wykorzystane zostaną do budowy pojazdów pływających. W ramach projektu powstanie cykl filmików instruktażowych „Jak zrobić coś z niczego”, które zostaną udostępnione na założonej przez młodzież stronie internetowej projektu.

Budżet projektu: 58300 zł

Dotacja: 37000 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Osiedlok

Miejscowość: Zdzieszowice

Ulica, nr domu i lokalu: Wigury 29 m.

Kod pocztowy i Poczta: 47-330 Zdzieszowice

Województwo: opolskie

Powiat: krapkowicki

Adres strony internetowej: –

Żeglowanie ku dorosłości

Wigury 31, 47-330 Zdzieszowice, Polska

Więcej