Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Album tysiąca i jednej podróży - 2019

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Plecionka

Cel:

Celem projektu jest rozwój kompetencji społecznych młodzieży, tak aby umocnili lub zdobyli wiarę we własne umiejętności, potrafili zjednać sobie ludzi, nauczyli się skutecznego planowania oraz umieli wykorzystać zasoby swojego otoczenia. Projekt ma być przede wszystkim dla uczestników zdobyciem doświadczenia i poznaniem swoich mocnych i słabych stron, tak aby pomogło im to w przyszłym życiu.

Odbiorcy projektu:

Grupa 22 osób w wieku 13-17 lat.

Opis projektu:

Tematem przewodnim projektu jest szeroko rozumiana podróż, uwieczniona przez młodzież na zdjęciach i zgromadzona w niezwykłym albumie “Album tysiąca i jednej podróży” – w tradycyjnej formie, ale także jako niezwykła objazdowa wystawa zdjęć lokalnych krajobrazów, prezentowana w 4 najczęściej uczęszczanych miejscach gminy. Projekt otworzy integracyjna noc gier i zabaw, a zakończy Konferencja Podróżnicza, na której młodzi wystąpią w roli prelegentów. W ramach projektu młodzież stworzy grę planszową o gminie Magnuszew, zaprojektuje logo i zamówi gadżety.

Budżet projektu: 50000 zł

Dotacja: 40000 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Plecionka

Miejscowość: Przewóz Stary

Ulica, nr domu i lokalu: Przewóz Stary 5 m.

Kod pocztowy i Poczta: 26-910 Przewóz Stary

Województwo: mazowieckie

Powiat: kozienicki

Adres strony internetowej: –

Album tysiąca i jednej podróży

Przewóz Stary 5, 26-910, Polska

Więcej