Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

(NIE)Real Magiczny Przystanek Równość - 2019

Realizowany przez:

Akademia Inicjatyw Młodzieżowych

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie kompetencji społecznych młodzieży oraz odnalezienie przez młodzież magicznych miejsc w Gostyninie, co doprowadzi do wyznaczenia przez nich „Magicznego Szlaku” przez miasto.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20-24 osób w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

Młodzież tworząca ten projekt zamiast mówić „Chce żyć jak Harry Potter”, chce powiedzieć ” Żyję jak Harry Potter”. Tematem wiodącym w projekcie jest magia, młodzi kreować będą własną przestrzeń inspirując się magią filmów, książek i gier oraz przygodami Harrego Pottera, odnajdując przy tym magię w codziennych czynnościach i otoczeniu, w którym żyją. W ramach projektu młodzież wyznaczy magiczny szlak turystyczny z od 6 do 10 magicznymi przystankami oraz wykona mapę prowadzącą przez ten szlak. Młodzież założy fanpage projektu na FB, zorganizują żywą wystawę, zaś finał projektu uczestnicy przeprowadzą w formie performance (show różnych form ruchu i muzyki), który będzie powstawał wraz kolejnymi stacjami magicznego szlaku. Do wszystkich imprez młodzież przygotuje się podczas warsztatów ze specjalistami, a tablice i rzeźby skonsultują z lokalnym grafikiem i kowalem artystycznym.

Budżet projektu: 50000 zł

Dotacja: 38400 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Akademia Inicjatyw Młodzieżowych

Miejscowość: Gostynin

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Wspólna 4/26a

Kod pocztowy i Poczta: 09-500 Gostynin

Województwo: mazowieckie

Powiat: gostyniński

Adres strony internetowej: http://aim.org.pl

(NIE)Real Magiczny Przystanek Równość

Wspólna 4, 09-500 Gostynin, Polska

Więcej