Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Mocni na wypasie - 2019

Realizowany przez:

Fundacja Mocni Mocą Nadziei

Cel:

Głównym celem projektu jest rozwinięcie umiejętności społecznych młodzieży poprzez uruchomienie kanału YouTube w pełni prowadzonego przez samych uczestników, a także organizacji cyklu działań aktywizujących i motywujących do własnego doskonalenia się.

Odbiorcy projektu:

Grupa 24 osób w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

Tematem wiodącym projektu jest kanał YouTube pn. „Ukryta prawda Ligowa” prowadzony przez uczestników projektu, którzy opracowują scenariusze, redagują teksty, prowadzą całość nagrania, wywiady, reportaże, na potrzeby każdego z 15 odcinków. Wiodącym przekazem w ramach odcinków są działania projektowe takie jak proces rekonstrukcji sań św. Mikołaja. Kanał jest punktem łączącym również działania poboczne projektu, pozwalając prezentować osiągnięcia uczestników projektu jak i ich umiejętności. W ramach projektu młodzież zorganizuje turnieje siatkówki, zabawy w Paintball, zawody w podchody, rajdy rowerowe, kulig, lodowisko, akcję sprzątania grobów, jak i prowadzić będzie kino pod chmurką.

Budżet projektu: 50050 zł

Dotacja: 40000 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Fundacja Mocni Mocą Nadziei

Miejscowość: Białoskóry

Ulica, nr domu i lokalu: Białoskóry 31

Kod pocztowy i Poczta: 09-200 Białoskóry

Województwo: mazowieckie

Powiat: sierpecki

Adres strony internetowej: www.mocni.890

Mocni na wypasie

Białoskóry 9, 09-200, Polska

Więcej