Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Apka, Świdnicka Mapka! - 2019

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Świdnicy

Cel:

Celem projektu jest spojrzenie przez młodzież, na swoje środowisko, w sposób inny niż dotychczas, poznanie gminy Świdnica z perspektywy historii i opowiadań ludzi w niej zamieszkujących oraz rozwinięcie i wzmocnienie kompetencji społecznych młodych ludzi.

Odbiorcy projektu:

Grupa 22 osób w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

Tematem wiodącym projektu jest historia obiektów w gminie Świdnica przedstawiona przez młodzież w nowoczesny sposób za pomocą aplikacji mobilnej i filmu dokumentalnego z elementami teatru. Projekt opiera się na stworzeniu multimedialnej mapy gminy Świdnica wraz z ciekawostkami oraz zagadkami, dotyczącymi historii wybranych obiektów i ich „życia” obecnego. Młodzież w tym celu przejdzie szkolenie z programowania aplikacji mobilnych oraz dotyczące profesjonalnego kręcenia i montażu filmu. Aplikacja oraz film będą miały swoją premierę podczas oficjalnego finału w Gminnym Ośrodku Kultury w Świdnicy, podczas którego młodzież zorganizuje wystawę zdjęć dokumentujących działania projektu. Młodzież zorganizuje również grę terenową dla młodzieży ze szkół świdnickich z uwzględnieniem aplikacji mobilnej z mapą i zagadkami.

Budżet projektu: 50000 zł

Dotacja: 40000 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Świdnicy

Miejscowość: Świdnica

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Ogrodowa 37

Kod pocztowy i Poczta: 66-008 Świdnica

Województwo: lubuskie

Powiat: zielonogórski

Adres strony internetowej: www.gokswidnica.pl

Apka, Świdnicka Mapka!

Kreta 37, 66-008 Świdnica, Polska

Więcej