Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Tajemnica starego domostwa. - 2019

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Chociszewo – Wspólna Przyszłość w Chociszewie

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie u uczestników wiary we własne możliwości, umiejętności wykorzystania tego co sprzyja młodzieży oraz rozwinięcie społecznych postaw w zakresie skutecznego planowania i pracy.

Odbiorcy projektu:

Grupa 23 osób w wieku 13-16 lat.

Opis projektu:

Tajemnica- odkrywanie lokalnych tajemnic i ich prezentacja lokalnej społeczności stanowi temat wiodący projektu. Młodzi w ramach projektu odkryją jak dawniej ludzie spędzali wolny czas, poznają wiele dawnych zabaw i gier i zaprezentują je dla mieszkańców w trakcie Festiwalu Gier Zapomnianych. W trakcie wyjazdów promocyjnych i prezentacji gier w każdej miejscowości z której pochodzą uczestnicy nastąpi również prezentacja zapomnianych potraw ogniskowych. Młodzi wydadzą folder z opisem zapomnianych gier i zabaw oraz potrawami ogniskowymi z dołączoną płytą DVD – 28 filmików, opracują grę planszową oraz przygotują przedstawienie teatralne, do którego młodzież przygotuje się uczestnicząc w warsztatach teatralnych.

Budżet projektu: 54500 zł

Dotacja: 34000 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Chociszewo – Wspólna Przyszłość w Chociszewie

Miejscowość: Chociszewo

Ulica, nr domu i lokalu: Chociszewo 44

Kod pocztowy i Poczta: 66-304 Brójce

Województwo: lubuskie

Powiat: międzyrzecki

Adres strony internetowej: –

Tajemnica starego domostwa.

Chociszewo 44, 66-304, Polska

Więcej