Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kopalnia Złotych Talentów - 2019

Realizowany przez:

Fundacja Rozwoju Człowieka Trood

Cel:

Celem projektu jest odkrycie przez młodzież własnego potencjału twórczego i uzyskanie samoświadomości własnych talentów i mocnych stron. Młodzież rozwinie umiejętności pracy w grupie, umiejętności komunikacyjne, z zakresu wystąpień publicznych i wzmocni wiarę we własne siły.

Odbiorcy projektu:

Grupa 24 osób w wieku 13-18 lat.

Opis projektu:

W ramach projekt młodzież prowadzić będzie działania w obszarze artystycznym (stworzenie spektaklu), w obszarze designu oraz z wykorzystania lokalnych zasobów (wykreowanie miejsca spotkań) w trzech równoległych ścieżkach: edukacyjnej, artystycznej i projektowej. Młodzież w finale projektu wystawi taneczny spektakl oraz stworzy “kopalnię złotych talentów” miejsce, w którym młodzież będzie mogła się spotykać i rozwijać swoje talenty. Przy spektaklu powstanie nagranie wideo, stroje do spektaklu oraz ścieżka dźwiękowa.

Budżet projektu: 50040 zł

Dotacja: 40000 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Fundacja Rozwoju Człowieka Trood

Miejscowość: Złotoryja

Ulica, nr domu i lokalu: Gwarków 21 m.

Kod pocztowy i Poczta: 59-500 Złotoryja

Województwo: dolnośląskie

Powiat: złotoryjski

Adres strony internetowej: –

Kopalnia Złotych Talentów

Gwarków 21, 59-500 Złotoryja, Polska

Więcej