Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzież ma głos! - 2019

Realizowany przez:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego w Ziębicach

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie wśród młodzieży umiejętności poznawania środowiska i otaczającej ich rzeczywistości, poznania swoich mocnych i słabych stron, doskonalenia umiejętności wyznaczania i realizacji celów, zwiększenie umiejętności planowania działań zmierzających do osiągnięcia określonego celu, kształtowanie umiejętności kreatywnego współdziałania i pracy w zespole oraz nawiązywania kontaktów z ludźmi i instytucjami oraz umożliwienie młodzieży osiągania sukcesów i prezentacji działań i osiągnięć.

Odbiorcy projektu:

Grupa 25 osób w wieku 16-18 lat.

Opis projektu:

Tematem projektu jest hasło „głos młodzieży w środowisku”, wokół którego koncentrują się różnorodne działania zespołu. Młodzież pokaże swoje osiągnięcia wnosząc wkład w rozwój gminy. Głównym zadaniem jakiego podejmie się młodzież jest uruchomienie agencji usług wokalnych, świadczącej kompleksowe usługi (chór młodzieżowy) na różnych imprezach i uroczystościach szkolnych, gminnych, kościelnych i prywatnych. Młodzi przeprowadzą kampanię reklamową swojej grupy wokalnej poprzez akcję plakatową, filmy reklamowe, reklamę w mediach społecznościowych, wizyty w instytucjach gminy Ziębice, utworzą profil grupy wokalnej na facebooku. Uczestnicy projektu przygotują repertuar chóru na różne warianty występów i odbiorców, zaprojektują i uszyją stroje, w których chór będzie występował. Dość dużym wyzwaniem projektu jest pozyskanie przez młodzież szerokiego wsparcia u wielu instytucji i osób (np. miejscowy tartak i nadleśnictwo) w celu budowy altany do występów w plenerze.

Budżet projektu: 44040 zł

Dotacja: 35200 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego w Ziębicach

Miejscowość: Ziębice

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Wojska Polskiego 3

Kod pocztowy i Poczta: 57-220 Ziębice

Województwo: dolnośląskie

Powiat: ząbkowicki

Adres strony internetowej: –

Młodzież ma głos!

Wojska Polskiego 3, 57-220 Ziębice, Polska

Więcej