Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Piłka Nożna Moja Pasja - 2018

Realizowany przez:

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy Wicher w Dobrej

Cel:

Głównym celem projektu jest aktywizacja młodzieży do działalności na rzecz klubu i na rzecz społeczności lokalnej oraz rozwinięcie umiejętności społecznych, takich jak umiejętność pracy zespołowej, skutecznej komunikacji, zdolność pozyskiwania wsparcia społecznego.

Odbiorcy projektu:

Grupa 14 osób w wieku 13-18 lat z terenu Gminy Dobra

Opis projektu:

Osią projektu jest pasja do piłki nożnej młodzieży. Poprzez udział w cyklicznych spotkaniach i warsztatach młodzież poznaje działalność klubu sportowego jego historię oraz osoby związane ze sportem. W czasie spotkań i warsztatów i wyjazdu do większego klubu młodzież zdobywa praktyczne umiejętności pracy jako trener, sędzia piłkarski, spiker, dziennikarz czy działacz sportowy. W ramach projektu młodzież przygotowuje strategię promocji Klubu przy współpracy z lokalnymi władzami i przedsiębiorcami, opracowuje folder dotyczący historii Klubu, prowadzi stronę internetową Klubu oraz konta na Facebooku i Instagramie. Na zakończenie przygotowują i sami przeprowadzają festyn dla najmłodszych dzieci.

Budżet projektu: 11 050 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy Wicher w Dobrej

Miejscowość: Dobra

Ulica, nr domu i lokalu: Wojska Polskiego 10

Kod pocztowy i Poczta: 62-730 Dobra

Województwo: wielkopolskie

Powiat: turecki

Adres strony internetowej: –

Piłka Nożna Moja Pasja

plac Wojska Polskiego 2, 62-730 Dobra, Polska

Więcej