Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Suchedniów XD - 2018

Realizowany przez:

Suchedniowski Ośrodek Kultury Kuźnica w Suchedniowie

Cel:

Głównym celem jest wzmocnienie wszechstronnych kompetencji społecznych, takich jak: praca w grupie, współpraca z instytucjami, firmami, komunikacja, planowanie, podejmowanie decyzji.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 13-19 lat z terenu miasta Suchedniów.

Opis projektu:

Tematem projektu jest refleksja młodzieży na temat miasta, w którym żyją. Projekt jest podzielony na pięć etapów: I – młodzież przygotowuje się do samodzielnej pracy uczestnicząc w cyklu warsztatów: fotograficznych, dziennikarskich oraz współpracy i planowania, II – młodzi pracują w zespołach nad własnym tematem dotyczące Suchedniowa w dowolnej formie dziennikarskiej, II i III – młodzi konsultują z dziennikarzem, redaktorem, fotografem przygotowywane prace, IV – grupa organizuje forum i debatę „Miasto młodych..” o zasięgu wojewódzkim, V – młodzież przeprowadza ewaluację projektu przy ognisku i prezentuje publikację Suchedniów XD, w której zabierają głos w sprawach ważnych dla siebie i całego miasta.

Budżet projektu: 11 017 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Suchedniowski Ośrodek Kultury Kuźnica w Suchedniowie

Miejscowość: Suchedniów

Ulica, nr domu i lokalu: Bodzentyńska 18

Kod pocztowy i Poczta: 26-130 Suchedniów

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: skarżyski

Adres strony internetowej: http://www.kuznica-suchedniow.com

Suchedniów XD

Bodzentyńska 18, 26-130 Suchedniów, Polska

Więcej