Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

101 potraw kuchni rawskiej - 2018

Realizowany przez:

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Zagrożonej Niedostosowaniem i Wykluczeniem Społecznym MOSIK

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie w młodym człowieku poczucia sprawczości, wzięcia odpowiedzialności za realizowane w grupie zadania, zwiększenie wiary we własne możliwości, poprzez realizowanie wspólnych pasji i zamiłowań do gotowania i jedzenia.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 uczniów Branżowej Szkoły Zawodowej I stopnia o profilu kucharz małej gastronomii

Opis projektu:

Osią tematyczną, wokół której skupione są działania młodzieży, jest wydanie unikatowej dla regionu książki kulinarnej pt.: “Smakołyki i specjały kuchni rawskiej”. Młodzież uczestniczy w warsztatach kulinarnych, prowadzi wywiady, sondy uliczne z mieszkańcami, odnajduje potrawy, które dla regionu są kolebką i perełką kulinarną, opracowuje przepisy, analizuje składniki, przygotowuje dania i w efekcie publikuje sprawdzone przepisy na blogu kulinarnym. Dodatkowo młodzież wydaje bankiet dla niepełnosprawnych podopiecznych ze Stowarzyszenia ,,Obudźmy Nadzieję”, rodziców i szkolnych kolegów. Zwieńczeniem wszystkich działań jest organizacja przez młodzież uroczystego eventu, prezentacja wydanej fotoksiążki i podsumowanie projektu.

Budżet projektu: 10 200 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Zagrożonej Niedostosowaniem i Wykluczeniem Społecznym MOSIK

Miejscowość: Rawa Mazowiecka

Ulica, nr domu i lokalu: Willowa 34

Kod pocztowy i Poczta: 96-200 Rawa Mazowiecka

Województwo: łódzkie

Powiat: rawski

Adres strony internetowej: –

101 potraw kuchni rawskiej

Willowa 34, 96-200 Rawa Mazowiecka, Polska

Więcej