Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Forum dla młodych - 2017

Realizowany przez:

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kępnie

Cel:

Celem forum jest stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń osobom zainteresowanym działaniem na rzecz młodych ludzi w lokalnym środowisku, ukierunkowane na podpisanie deklaracji o współpracy.

Odbiorcy projektu:

bibliotekarze, przedstawiciele: szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, domów kultury, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Policji, OSP, ZHP, Organizacji Pozarządowych działających na rzecz młodzieży, Klubów Sportowych, Powiatowego Urzędu Pracy, Urzędu Miasta, Starostwa Powiatowego, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, rodzice, działacze lokalni, osoby zainteresowane współpracą z młodzieżą

Opis projektu:

Forum Lokalne przyczyni się do rozwoju współpracy w środowisku lokalnym. Przed forum zostaną opracowane materiały które będą efektem spotkań przygotowawczych,
a otrzymają je wszyscy uczestnicy forum. Wypracowane wnioski będą stanowiły zaczątek diagnozy lokalnej o młodzieży. W efekcie forum zostanie przeprowadzona wspólna diagnoza i opracowany dokument nt.. zaspokajania potrzeb młodych ludzi w zakresie edukacji, spędzania wolnego czasu itp. Podpisana zostanie deklaracja o współpracy na rzecz młodzieży.

Budżet projektu: 3 310 zł. zł

Dotacja: 2 600 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Fora Lokalne

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kępnie

Miejscowość: Kępno

Ulica, nr domu i lokalu: Sienkiewicza 26

Kod pocztowy i Poczta: 63-600 Kepno

Województwo: wielkopolskie

Powiat: kępiński

Adres strony internetowej: www.bibliotekakepno.pl

Forum dla młodych

Rzeźnicka 6, 63-600 Kępno, Polska

Więcej