Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Otwarcie dla młodych - 2017

Realizowany przez:

Gminne Centrum Kultury, Sportu i Informacji Turystycznej w Rytwianach

Cel:

Stworzenie miejsca i „klimatu” do rozmów na temat młodych, ich aktywności oraz zdolności do podejmowania samodzielnych inicjatyw, a także prezentacja dotychczasowych działań na rzecz młodzieży.

Odbiorcy projektu:

przedstawiciele trzech szkół, samorządu, lokalnych stowarzyszeń, klubu sportowego, centrum kultury, biblioteki, parafii. Wybrane osoby reprezentują różne organizacje i środowiska mogące mieć wpływ na aktywność młodych ludzi. Ponadto w forum udział weźmie trzech prelegentów z dużym doświadczeniem w działalności na rzecz młodzieży.

Opis projektu:

Podczas forum zostaną utworzone grupy osób, która zajmie się szczegółową analizą „rozmów kawiarnianych” oraz przeprowadzi diagnozę środowiska lokalnego na rzecz młodych. Wyniki w postaci broszury zostaną dostarczone wszystkim uczestnikom forum oraz zamieszczone w wersji elektronicznej na stronie gckrytwiany.pl z możliwością pobrania. Na podstawie uzyskanych wyników opracowana zostanie broszura informacyjna oraz ankieta dotycząca dotychczasowej oferty naszego ośrodka i współpracy z młodymi. Wyniki ankiety posłużą do przeprowadzenia diagnozy lokalnego środowiska w kontekście skutecznych działań na rzecz młodych.

Budżet projektu: 5 080 zł. zł

Dotacja: 4 000 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Fora Lokalne

Gminne Centrum Kultury, Sportu i Informacji Turystycznej w Rytwianach

Miejscowość: Rytwiany

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Szkolna 1

Kod pocztowy i Poczta: 28-236 Rytwiany

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: staszowski

Adres strony internetowej: brak

Otwarcie dla młodych

Szkolna 9, 28-236 Rytwiany, Polska

Więcej