Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

ART Pracownia - 2018

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Zaangażowani

Cel:

Celem projektu jest kształtowanie przez młodzież umiejętności pracy w grupie, zwiększenie poczucia sprawczości oraz komunikacji.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 13-19 lat z Borówca, Kamionek oraz Szczytnik.

Opis projektu:

Główne działania projektu krążą wokół organizacji serii warsztatów instruktażowych, rozwijających umiejętności artystyczne młodych ludzi m.in. w zakresie szycia, recyklingu i innych form artystycznego wyrazu. Podczas wstępnych warsztatów młodzież nabywa podstawowych umiejętności oraz samodzielnie planuje tematykę dalszych warsztatów, które będą naprzemiennie prowadzić, ucząc się wzajemnie od siebie. Na zakończenie projektu uczestnicy samodzielnie organizują imprezę kulturalną. Podczas warsztatów młodzież integruje się, wymienia pomysły, spotyka się z ludźmi powiązanymi z działalnością pozarządową, samorządową, trenerską, kulturalną oraz z rodzicami. Bieżące efekty i materiały uczestnicy zamieszczają na fanpage’u Stowarzyszenia, który staje się platformą wymiany doświadczeń, a także dokumentacją projektu.

Budżet projektu: 10 000 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Zaangażowani

Miejscowość: Borówiec

Ulica, nr domu i lokalu: Szkolna 2

Kod pocztowy i Poczta: 62-023 Borówiec

Województwo: wielkopolskie

Powiat: poznański

Adres strony internetowej: –

ART Pracownia

Szkolna 2, 62-023 Borówiec, Polska

Więcej