Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Prawo Archimedesa w różnych odsłonach - 2018

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Pomocy Uczniom im.Jana Pawła II w Mieścisku

Cel:

Celem projektu jest nawiązywanie relacji społecznych, zwiększenie poczucia własnej wartości oraz zwiększenie umiejętności wystąpień publicznych, przyjmowanie na siebie różnych ról i ponoszenie odpowiedzialności za nie, dbanie o poprawne relacje z innymi członkami grupy oraz nabywanie odwagi w podejmowaniu różnych działań.

Odbiorcy projektu:

Grupa 17 osób w wieku 13-16 lata z terenu gminy Mieścisko

Opis projektu:

Osią tematyczną, wokół której będą skupione działania młodzieży to tworzenie komiksu, przedstawienia oraz pokazu doświadczenia prawa Archimedesa. Młodzież zdobywa informacje na temat starożytnych filozofów oraz miejsc ich życia i działalności. Redagują komiks, dokonują jego tłumaczenia na język angielski, a na bazie komiksu przygotowują scenariusz sztuki, wykonują rekwizyty, kostiumy oraz scenografię. Nawiązują kontakt z drukarnią i zlecają wydruk. Sztukę oraz pokaz doświadczalny prezentują w Domu Kultury w Mieścisku w ramach Dni Nauk Przyrodniczych. Podczas wyjazdów studyjnych i spotkań poznają i zdobywają wiedzę potrzebną do opracowania komiksu, scenariusza sztuki oraz prezentują efekty swojej pracy. Uczestnicy przygotowują również ulotki dla mieszkańców gminy informujące o ich działalności oraz zaproszenia na podsumowanie projektu.

Budżet projektu: 10 440 zł. zł

Dotacja: 7 100 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Pomocy Uczniom im.Jana Pawła II w Mieścisku

Miejscowość: Mieścisko

Ulica, nr domu i lokalu: Gnieźnieńska 32

Kod pocztowy i Poczta: 62-290 Mieścisko

Województwo: wielkopolskie

Powiat: wągrowiecki

Adres strony internetowej: –

Prawo Archimedesa w różnych odsłonach

Gnieźnieńska 32, 62-290 Mieścisko, Polska

Więcej