Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Perełki Gminy Borne Sulinowo - 2018

Realizowany przez:

Fundacja Bez Retuszu w Bornem Sulinowie

Cel:

Celem projektu jest poznanie przez młodzież swoich mocnych i słabych stron, sprawdzenie się w nowych relacjach z ludźmi, instytucjami i podniesienie umiejętności współpracy w grupie.

Odbiorcy projektu:

grupa 12 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Borne Sulinowo.

Opis projektu:

Tematem wiodącym projektu jest wykonanie przez młodzież zdjęć, filmu i mini-przewodnika turystycznego pt. „Perełki Gminy Borne Sulinowo” z miejscami atrakcyjnymi kulturowo, z opisem i zdjęciami. Młodzi wykonują to zadanie poprzez zorganizowanie wycieczek rowerowych dokumentujących walory swojej gminy. Uczestnicy zdobywają wartościowe informacje na potrzeby publikacji od mieszkańców (poprzez spotkania, rozmowy, wizyty), od pracowników instytucji gminy oraz Centrum Informacji Turystycznej. Młodzież zgłębia również wiedzę na temat fotografowania, obróbki zdjęć, obsługi programu PowerPoint, redagowania krótkich tekstów informacyjnych oraz składania filmików nagrywanych telefonem. Finał projektu z udziałem mieszkańców Łubowa młodzież przygotowuje w świetlicy wiejskiej.

Budżet projektu: 10 700 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Fundacja Bez Retuszu w Bornem Sulinowie

Miejscowość: Borne Sulinowo

Ulica, nr domu i lokalu: Szpitalna 1

Kod pocztowy i Poczta: 78-449 Borne Sulinowo

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: szczecinecki

Adres strony internetowej: –

Perełki Gminy Borne Sulinowo

Szpitalna 1, 78-449 Borne Sulinowo, Polska

Więcej