Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Szagówki i plyndze – kuchnia regionalna all inclusive - 2018

Realizowany przez:

Zbąszyńskie Centrum Kultury

Cel:

Celem projektu jest rozwój kompetencji społecznych młodzieży, takich jak zwiększenie samodzielności i nabycie umiejętności pozyskiwania wsparcia w społeczności lokalnej.

Odbiorcy projektu:

grupa 12-15 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Zbąszyń i okolicy

Opis projektu:

Głównym zadaniem, które realizuje młodzież jest wykonanie projektu i przygotowanie do publikacji katalogu pt. „Smaki Ziemi”. Młodzi zamieszczają w nim zapomniane przepisy dawnych potraw regionalnych, charakterystycznych dla kuchni lokalnej. Młodzi przechodzą cykl warsztatów z fachowcami w różnych dziedzinach, trenerami fotografii kulinarnej oraz szefami ekskluzywnych restauracji ze Zbąszynia i okolic. Uczestnicy nawiązują kontakty z instytucjami, firmami oraz grupami osób współpracujących ze sobą w środowisku lokalnym Koła Gospodyń Wiejskich. Analizują i wybierają najbardziej atrakcyjne i różnorodne potrawy do publikacji. Wykonują projekt oraz zamawiają wydruk. Młodzi promują swoją pracę wśród społeczności lokalnej.

Budżet projektu: 9 950 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Zbąszyńskie Centrum Kultury

Miejscowość: Zbąszyń

Ulica, nr domu i lokalu: Powstańców Wlkp. 12

Kod pocztowy i Poczta: 64-360 Zbąszyń

Województwo: wielkopolskie

Powiat: nowotomyski

Adres strony internetowej: www.biblioteka.zbaszyn.pl

Szagówki i plyndze – kuchnia regionalna all inclusive

Powstańców Wielkopolskich 12A, 64-360 Zbąszyń, Polska

Więcej