Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

998 Zgłoś się … - 2018

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Wijewie

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzież umiejętności społecznych, takich jak umiejętność pracy w grupie oraz pozyskiwania wsparcia społecznego.

Odbiorcy projektu:

Grupa 14-16 osób w wieku od 13-19 lat z terenu gminy Wijewo

Opis projektu:

Główne działania projektu krążą wokół tematu – pierwszej pomocy. Młodzież szkoli się z tego zakresu udzielania pierwszej pomocy, a zdobytą wiedzą i umiejętnościami dzieli się z seniorami z gminy Wijewo. Uczestnicy przeprowadzają akcję rozpowszechnienia „Kopert Życia. Młodzież podejmuje współpracę przy Dnia Dawcy Szpiku i Krwiodawcy. Nawiązuje kontakt ze stanowiskiem kierowania PSP, organizuje wyjazd do komendy PSP, aby poznać pracę dyspozytora. Przez czas trwania projektu młodzież prowadzi dokumentację fotograficzną i filmową, którą umieszcza na utworzonych przez siebie profilach, na portalach społecznościowych. Młodzież wykonuje folder reklamowy, w którym przedstawi swój udział w projekcie.

Budżet projektu: 10 665 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Ochotnicza Straż Pożarna w Wijewie

Miejscowość: Wijewo

Ulica, nr domu i lokalu: Powstańców Wielkopolskich 17

Kod pocztowy i Poczta: 64-150 Wijewo

Województwo: wielkopolskie

Powiat: leszczyński

Adres strony internetowej: http://wijewo.osp.org.pl

998 Zgłoś się …

Powstańców Wielkopolskich 17, 64-150 Wijewo, Polska

Więcej