Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Bookcrossing – uwalniamy książki - 2018

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Radoszycach

Cel:

Celem projektu jest zaktywizowanie młodzieży do działania w najbliższym im środowisku lokalnym, możliwości sprawdzenia się w nowych rolach, nowych relacjach z ludźmi i instytucjami oraz zwiększenia kompetencji współdziałania ukierunkowanego na realizację własnych celów.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12-15 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Radoszyce

Opis projektu:

Osią projektu są zespołowe działania młodzieży, która własnymi siłami projektuje i wykonuje od podstaw półki bookcrossingowe i umieszcza je w 5 miejscowościach. Projekt rozpoczyna wyjazd grupy na zajęcia związane z tworzeniem wzorów, folklorem i ogólnie pojętym designem, by młodzież mogła znaleźć inspiracje do tworzenia własnych pomysłów. Młodzi uczestniczą w warsztatach piśmienniczych, prowadzą spotkania z mieszkańcami, konsultacje, przeprowadzają wywiady i dyskusje. Podsumowaniem projektu jest gala finałowa, podczas której młodzież prezentuje wykonane zdjęcia/film i opowiada o realizacji projektu zachęcając do korzystania z nowoczesnych półek bookcrossingowych.

Budżet projektu: 13 907 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Radoszycach

Miejscowość: Radoszyce

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Częstochowska 2

Kod pocztowy i Poczta: 26-230 Radoszyce

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: konecki

Adres strony internetowej: radoszyce.naszabiblioteka.com

Bookcrossing – uwalniamy książki

Jana Pawła II 20, 26-230 Radoszyce, Polska

Więcej