Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Escape Room w Gowarczowie - 2018

Realizowany przez:

Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie

Cel:

Celem projektu jest zaktywizowanie lokalnej młodzieży do wspólnego działania: pobudzenie do kreatywnego, aktywnego uczestniczenia w tworzeniu wspólnego dzieła, wzmocnienie wiary we własne możliwości, rozwijanie umiejętności odpowiedniego planowania, dysponowania budżetem oraz wzmocnienie poczucia odpowiedzialności za wspólne działania.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 13-16 lat z terenu gminy Gowarczów

Opis projektu:

Główną osią projektu jest stworzenie na terenie miejscowości popularnej wśród młodzieży gry – Escape Roomu. Uczestnicy projektu po zapoznaniu się ze specyfiką tego typu rozgrywki i uczestnicząc w jednym z miejskich escape roomów, tworzą pokój zagadek od podstaw tj. kolejno przez etapy projektu jak: znajdują oraz organizują odpowiedni lokal, wybierają temat przewodni, opracowują zagadki, projektują i aranżują wnętrza oraz obsługują przestrzeń gry, która finalnie zostanie czasowo udostępniona lokalnej społeczności. W ramach działań towarzyszących w trakcie realizacji projektu młodzież bierze udział w warsztaty/zajęciach manualno-plastycznych (techniki zdobienia przedmiotów, szycia, renowacji / postarzania mebli), które pomagają młodzież zaaranżować wnętrze.

Budżet projektu: 11 000 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie

Miejscowość: Gowarczów

Ulica, nr domu i lokalu: Plac XX lecia 25

Kod pocztowy i Poczta: 26-225 Gowarczów

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: konecki

Adres strony internetowej: ckialgowarczow.naszdomkultury.pl

Escape Room w Gowarczowie

Plac XX-lecia 16, 26-225 Gowarczów, Polska

Więcej