Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Gazetowy zawrót głowy - 2018

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Aktywni.org

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzieży umiejętności społecznych, przygotowanie młodzieży do pracy w zespole oraz naukę praktycznych umiejętności związanych z pracą w mediach drukowanych.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15-20 uczestników w wieku 13-19 lat z terenu miasta Pszów.

Opis projektu:

Ideą projektu jest pokazanie uczestnikom projektu tajników działania mediów na przykładzie lokalnego miesięcznika młodzieżowego. W ramach realizacji projektu młodzież tworzy redakcję gazety miesięcznika lokalnego dla swoich rodziców, przyjaciół i znajomych. Uczestnicy projektu budują zespół, wyznaczają osoby odpowiedzialne za realizację poszczególnych zadań – redaktora naczelnego, grafików, redaktorów… przechodzą szkolenie z zakresu funkcjonowania profesjonalnych mediów, by przy wsparciu swoich mentorów
w każdym kolejnym miesiącu realizacji projektu przygotować wydanie kolejnego numeru magazynu. Tematyka pisma skupia się będzie przede wszystkim na środowisku młodzieżowym, ich życiu i sprawach które mogą spotkać w swoich szkołach. W efekcie projektu młodzież tworzy czasopismo młodzieżowe traktującego o sprawach miejskich, szkolnych i młodzieżowych.

Budżet projektu: 11 450 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Aktywni.org

Miejscowość: Pszów

Ulica, nr domu i lokalu: A. Dygasińskiego 20A

Kod pocztowy i Poczta: 44-370 Pszów

Województwo: śląskie

Powiat: wodzisławski

Adres strony internetowej: https://aktywni.org/

Gazetowy zawrót głowy

Adolfa Dygasińskiego 20A, 44-370 Pszów, Polska

Więcej