Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

WyGRAni - 2018

Realizowany przez:

Miejska Biblioteka Publiczna w Sławkowie

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie kompetencji społecznych, organizacyjnych i komunikacyjnych młodzieży poprzez utworzenie w bibliotece Klubu Gier Planszowych.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 13-19 lat mieszkająca i ucząca się w Sławkowie.

Opis projektu:

Główna oś projektu to utworzenie w bibliotece Klubu Gier Planszowych. Projekt to cykl warsztatów i spotkań dla młodzieży dotyczących tematyki gier, wyjazd integracyjny do Escape Roomu. Młodzież odwiedza kawiarnię z grami planszowymi oraz wrocławskie „Muzeum Gier i Komputerów Minionej Ery”. Młodzi ludzie uczestniczą w warsztatach przygotowujących do pełnienia roli animatorów turnieju gier oraz poznają mechanizmy rywalizacji i współpracy. Uczestnicy projektu organizują spotkania dla seniorów, osób z niepełnosprawnościami oraz dzieci. Zwieńczeniem wszystkich działań jest uroczysty finał, w trakcie którego zostaje rozegrany Turniej gier dla mieszkańców miasta, młodzież prezentuje wystawę fotograficzną dokumentującą przebieg projektu oraz przeprowadza zbiórkę gier.

Budżet projektu: 10 200 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejska Biblioteka Publiczna w Sławkowie

Miejscowość: Sławków

Ulica, nr domu i lokalu: ul. gen. Wł. Sikorskiego 4

Kod pocztowy i Poczta: 41-260 Sławków

Województwo: śląskie

Powiat: będziński

Adres strony internetowej: mbp.slawkow.pl

WyGRAni

Generała Władysława Sikorskiego 4, 41-260 Sławków, Polska

Więcej