Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

My TworzyMy - 2018

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Drabka

Cel:

Celem projektu jest wspieranie młodych, ich aktywizacja oraz pokazanie lokalnych możliwości, rozwinięcia umiejętności społecznych i zwiększenia pewności siebie na drodze swojej kariery.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 w wieku 13-19 lat z Nowej Cerkwi.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu jest sport oraz filmy. Młodzi otrzymują dostęp do Centrum Młodzieżowego „Stecka”, mając możliwość organizowania sobie czasu wolnego. Pierwsze spotkanie, które organizuje koordynator odbywa się w formie turnieju gry na playstation, zaś kolejne organizują już samodzielnie młodzi, wybierają miejsca wycieczek, odwiedzają różne instytucje i placówki, ustalają terminy, program, organizują spotkania, na które zapraszają ciekawe osobistości m.in. modelki, reporterów i dziennikarzy, a także regionalnych celebrytów. Młodzież spotyka się w ramach dyskusyjnego klubu filmowego, oglądają filmy, uczą się ze sobą rozmawiać oraz tworzą krótkie filmy dotyczące społeczności lokalnej. W ramach klubu młodzi pojadą do Telewizji Tetka, aby naocznie doznać kontaktu z kamerami, spotkać się z osobami, które same tworzą filmy, porozmawiać i złapać filmowego bakcyla. Na zakończenie projektu młodzież organizuje wydarzenie kulturalne i przygotowuje projekcję filmu wykonanego w ramach swojej działalności.

Budżet projektu: 10 450 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Drabka

Miejscowość: Morzeszczyn

Ulica, nr domu i lokalu: Dworcowa 3

Kod pocztowy i Poczta: 83-132 Morzeszczyn

Województwo: pomorskie

Powiat: tczewski

Adres strony internetowej: www.drabka.pl

My TworzyMy

Dworcowa 3B, 83-132 Morzeszczyn, Polska

Więcej