Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kultura Polsko – Ukraińska – moja kulturą - 2018

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Inspiracja

Cel:

Celem projektu jest podniesienie kompetencji społecznych młodzieży w zakresie: współpracy, komunikacji oraz poznania swoich słabych i mocnych stron.

Odbiorcy projektu:

grupa 12 osób w wieku 13-19 lat z terenu Gminy Czarne i Sołectwa Sokole.

Opis projektu:

Tematem przewodnim projektu jest zgromadzenie informacji na temat tradycji i obrzędów kultury polskiej i ukraińskiej w celu ich prezentacji i promocji. Uczestnicy projektu organizują i przeprowadzają wiele cyklicznych działań i wydarzeń takich jak: zajęcia dziennikarskie, kulinarne, taneczne, wokalne i rękodzielnicze, a także wystawy, degustacje oraz pokazy. Młodzież dba o to aby wydarzenia integrowały pokolenia, włącza do działań w projekcie dzieci, dorosłych i seniorów z Gminy Czarne. Opracowuje i wydaje folder zawierający opis tradycji Polsko – Ukraińskich oraz przebieg przeprowadzonych działań projektowych. W ramach projektu młodzież odbywa wycieczkę do skansenu we Wdzydzach Kiszewskich i Szymbarku w celu poznania kultury i tradycji Polskiej.

Budżet projektu: 22 900 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Inspiracja

Miejscowość: Czarne

Ulica, nr domu i lokalu: Kolejowa 14

Kod pocztowy i Poczta: 77-330 Czarne

Województwo: pomorskie

Powiat: człuchowski

Adres strony internetowej: www.cck.czarne.pl

Kultura Polsko – Ukraińska – moja kulturą

Kolejowa 14, 77-330 Czarne, Polska

Więcej