Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Rajgród okiem młodego fotografa - 2018

Realizowany przez:

Dom Kultury w Rajgrodzie

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie kompetencji młodych ludzi, odkrycia swoich pasji i talentów oraz zmniejszenia barier międzypokoleniowych.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 osób w wieku 13-16 lat z terenu gminy Rajgród.

Opis projektu:

Główną część projektu stanowią warsztaty fotograficzne, podczas których młodzież zapoznaje się z wiedzą teoretyczną i praktyczną na temat fotografii. Dodatkowo młodzież zapoznaje się z procesem składania do druku widokówek, albumów, a cały przebieg warsztatów zostaje przez młodzież ukazany w formie prezentacji multimedialnej. Młodzi samodzielnie studiują mapy, korzystają z opowieści dorosłych, odbywają samodzielnie zorganizowane wycieczki krajoznawcze, wybierając najciekawsze miejsca do swoich zdjęć. Projekt podsumowany jest podczas eventu, na który młodzi przygotowują wystawę fotograficzną i prezentację multimedialną, przybliżając tym samym mieszkańcom i turystom nieodkryte miejsca Ziemi Rajgrodzkiej.

Budżet projektu: 8 490 zł. zł

Dotacja: 7 000 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Dom Kultury w Rajgrodzie

Miejscowość: Rajgród

Ulica, nr domu i lokalu: Warszawska 9

Kod pocztowy i Poczta: 19-206 Rajgród

Województwo: podlaskie

Powiat: grajewski

Adres strony internetowej: –

Rajgród okiem młodego fotografa

Warszawska 9, 19-206 Rajgród, Polska

Więcej