Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzież – animatorami kultury w gminie Orla - 2018

Realizowany przez:

Fundacja na Rzecz Wyrównywania Szans Edukacyjnych Dzieci oraz Integracji Społecznej Futurum

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzież umiejętności organizacyjnych, komunikacyjnych i artystycznych w trakcie organizowania wydarzeń kulturalnych integrujących wielokulturową oraz wielopokoleniową społeczność lokalną.

Odbiorcy projektu:

Grupa 14 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Orla.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu jest regionalna sztuka ludowa oraz sakralna charakterystyczna dla Podlasia i świadcząca o wielokulturowej tożsamości ludności zamieszkującej ten region. Na realizację projektu składa się realizacja 5 działań: młodzież bierze udział w warsztatach szkoleniowych z zakresu grafiki komputerowej i warsztatach artystycznych, młodzież samodzielnie organizuje 2 wyjazdy edukacyjne, zapoznaje się ze sztuką ikony prezentowaną w muzeach, bierze udział w warsztatach ikonograficznych, podczas których młodzież wybiera temat pisanej ikony i ją wykonuje, młodzież organizuje 4 spotkania kulturalne dla lokalnej społeczności oraz organizuje wernisaż podsumowujący projekt, prezentując powstałe podczas projektu prace.

Budżet projektu: 12 950 zł. zł

Dotacja: 8 200 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Fundacja na Rzecz Wyrównywania Szans Edukacyjnych Dzieci oraz Integracji Społecznej Futurum

Miejscowość: Orla

Ulica, nr domu i lokalu: Kleszczelowska 9

Kod pocztowy i Poczta: 17-106 Orla

Województwo: podlaskie

Powiat: bielski

Adres strony internetowej: –

Młodzież – animatorami kultury w gminie Orla

Kleszczelowska 9, 17-106 Orla, Polska

Więcej