Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Ciao Italia! - 2018

Realizowany przez:

Fundacja Przestrzeń Lokalna

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzieży umiejętności społecznych takich jak umiejętności pracy w grupie, skutecznej komunikacji, planowania, zarządzania swoim czasem oraz pozyskiwania wsparcia społecznego.

Odbiorcy projektu:

Grupa 13 osób w wieku 16-19 lat z terenu gminy Błażowa

Opis projektu:

W ramach projektu młodzież znajduje i zagospodarowuje miejsce do wspólnych spotkań – miejsce, w którym może planować i realizować swoje pomysły, spotykać się i działać. Tematem przewodnim spotkań jest tradycja, kultura i niepowtarzalny klimat Włoch, zwłaszcza w obszarze kuchni, muzyki oraz literatury. Młodzież w trakcie działań nawiązuje współpracę z Włoskim Instytutem Kulturalnym w Krakowie. W ramach podejmowanych aktywności młodzież samodzielnie organizuje warsztaty kulinarne kuchni włoskiej, prowadzi spotkania z Włochami oraz organizuje wieczór z filmem włoskim dla społeczności lokalnej. Kulminacyjnym punktem projektu jest wystawienie przez młodzież sztuki pt. Romeo i Julia” z fragmentami w języku włoskim.

Budżet projektu: 13 470 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Fundacja Przestrzeń Lokalna

Miejscowość: Błażowa

Ulica, nr domu i lokalu: Plac ks. Adolfa Kowala 1

Kod pocztowy i Poczta: 36-030 Błażowa

Województwo: podkarpackie

Powiat: rzeszowski

Adres strony internetowej: http://www.przestrzenlokalna.org.pl

Ciao Italia!

Armii Krajowej 11, 36-030 Błażowa, Polska

Więcej