Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kulturalni & Lojalni - 2018

Realizowany przez:

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Edukacji w Januszkowicach Nasza Przyjazna Szkoła

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie szans młodzieży na przełamywanie takich barier jak np.: stres, trema, poczucie niższej wartości oraz rozwinięcie umiejętności współpracy w grupie, planowania, odpowiedzialności, kreatywności oraz wdrażanie młodych do świadomego uczestnictwa w życiu środowiska lokalnego.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 osób w wieku 14-16 lat ze szkoły w Januszkowicach.

Opis projektu:

Główną osią projektu jest przygotowanie przez młodzież przedstawienia teatralnego na temat życia społeczności lokalnej. Młodzież na podstawie rozmów z mieszkańcami opracowuje scenariusz i scenopis przedstawienia, projektuje i wykonuje elementy strojów, rekwizyty oraz scenografię, przydziela role, wyznacza reżysera, organizuje spotkania i próby przygotowywanej przez siebie sztuki teatralnej oraz przygotowuje uroczyste wystawienie sztuki dla społeczności lokalnej. Wyjazd młodzieży do teatru w Krakowie, udział w przedstawieniu, spotkanie z aktorami oraz udział w warsztatach teatralnych pozwala młodzieży zwiększyć wiedzę z zakresu teatru i gry aktorskiej oraz kultury żywego słowa.

Budżet projektu: 10 800 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Edukacji w Januszkowicach Nasza Przyjazna Szkoła

Miejscowość: Januszkowice

Ulica, nr domu i lokalu: Januszkowice 60

Kod pocztowy i Poczta: 39-230 Januszkowice

Województwo: podkarpackie

Powiat: dębicki

Adres strony internetowej: http://www.zsjanuszkowice.pl

Kulturalni & Lojalni

VF35+9J Januszkowice, Polska

Więcej