Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Gorzów Śląski Game - 2018

Realizowany przez:

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury im. Emanuela Kani

Cel:

Celem projektu jest nabycie przez uczestników umiejętności planowania drogi rozwoju, zwiększenie poczucia własnej wartości oraz zwiększenie umiejętności nawiązywania nowych relacji społecznych.

Odbiorcy projektu:

Grupa 17 osób w wieku 13-19 lat z terenu Gminy Gorzów Śląski.

Opis projektu:

Osią projektu jest gra terenowa, która jednocześnie przez zabawę pozwala młodzieży poznać najbliższe otoczenie, lokalną historię i dostępne zasoby Gorzowa Śląskiego. Młodzież poznaje co to jest gra terenowa, jakie są rodzaje i możliwości odwiedzając i biorąc udział w istniejących grach terenowych w okolicy. Młodzież nawiązuje współpracę przy tworzeniu gry z lokalnymi partnerami, opracowuje trasę gry i konkurencje dla uczestników, promuje działania, organizuje przejścia próbne trasą i konsultuje opracowywanie wersji ostatecznej gry. Młodzież podczas spotkania integracyjnego oficjalnie otwiera trasę gry jako nową ofertę turystyczną miasta.

Budżet projektu: 12 100 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury im. Emanuela Kani

Miejscowość: Gorzów Śląski

Ulica, nr domu i lokalu: Rynek 4

Kod pocztowy i Poczta: 46-310 Gorzów Śląski

Województwo: opolskie

Powiat: oleski

Adres strony internetowej: www.mgokgorzow.pl

Gorzów Śląski Game

Wojska Polskiego 2, 46-310 Gorzów Śląski, Polska

Więcej