Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

RÓŻAN oczami MŁODYCH – selfie z mojego miasta - 2018

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodych umiejętności społecznych, podniesienie przez młodzież poczucia własnej wartości oraz zainteresowania się lokalnym środowiskiem poprzez rozwinięcie pasji fotograficznych.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12-15 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Różan.

Opis projektu:

Osią przewodnią projektu jest fotografia i robienie zdjęć – spojrzenie na miasto okiem młodego człowieka pod kierunkiem specjalisty od fotografii prowadzącego warsztaty fotograficzne. Podczas zajęć młodzi uczą się robienia zdjęć, selekcji i obróbki materiału, które wydrukowane w formie pocztówek zaprezentują podczas Festiwalu Młodych. Młodzi samodzielnie przygotowują festiwal, projektują logo grupy, koszulki dla uczestników i pozyskują partnerów do jego organizacji. Podczas festiwalu grupa projektowa przygotowuje atrakcje dla rodzin, m.in. konkursy, gry, zabawy, festiwal baniek i festiwal kolorów. Młodzież organizuje również wizytę studyjną do wybranej przez siebie miejscowości, w której młodzi aktywnie działają na rzecz swojej społeczności w celu wymiany doświadczeń i inspiracji do nowych działań.

Budżet projektu: 11 520 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Miejscowość: Różan

Ulica, nr domu i lokalu: Mickiewicza 5

Kod pocztowy i Poczta: 06-230 Różan

Województwo: mazowieckie

Powiat: makowski

Adres strony internetowej: –

RÓŻAN oczami MŁODYCH – selfie z mojego miasta

Ostrowska 4, 06-320 Różan, Polska

Więcej