Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzieżowy Klub INFOR - 2018

Realizowany przez:

Gminne Centrum Kultury w Niegosławicach z/s w Gościeszowicach

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzież umiejętności społecznych takich jak umiejętność pracy w grupie i pracy na rzecz grupy, poprzez nowatorską formę pracy i spojrzenia na swoje środowisko z punktu widzenia dziennikarza oraz współdziałania młodych z ludźmi z różnych instytucji (szkoły, przedszkola, urząd, przedsiębiorstwa, itp.).

Odbiorcy projektu:

Grupa 14 osób w wieku 13-19 lat z terenu Gminy Niegosławice.

Opis projektu:

Osią projektu jest powołanie Młodzieżowego Klubu INFOR i uruchomienie przez niego Punktu Informacji Turystycznej w placówce GCK Gościeszowice. Młodzież uczestniczy w warsztatach dziennikarstwa prasowego i filmowego, podejmuje współpracę z lokalnymi mediami, projektuje materiały promocyjne: magnesy, mapy, torby, foldery, wydaje informator gminny (kwartalnik) oraz tworzy „Flesz” – filmowe spoty na temat informacji turystycznych regionu. Podczas Gminnego Święta Plonów młodzież uroczyście podsumowuje projekt, prezentuje efekty zrealizowanych działań i planuje rozwój Klubu.

Budżet projektu: 12 852 zł. zł

Dotacja: 8 000 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminne Centrum Kultury w Niegosławicach z/s w Gościeszowicach

Miejscowość: Goscieszowice

Ulica, nr domu i lokalu: Gościeszowice 90

Kod pocztowy i Poczta: 67-312 Goscieszowice

Województwo: lubuskie

Powiat: żagański

Adres strony internetowej: gckgoscieszowice.pl

Młodzieżowy Klub INFOR

Gościeszowice 90, 67-312, Polska

Więcej