Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

151 lat OSP Wojnicz – to brzmi dumnie! - 2018

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Wojniczu

Cel:

Celem projektu jest pogłębienie więzi ze społecznością lokalną oraz podniesienie kompetencji komunikacyjnych i współpracy w grupie.

Odbiorcy projektu:

15 osób członków MDP Wojnicz

Opis projektu:

Osią projektu jest 150-lecie istnienia OSP Wojnicz. Młodzi przygotowują i przeprowadzają szereg wydarzeń towarzyszących obchodom 150-lecia, jak Bal małego strażaka dla najmłodszych mieszkańców Wojnicza, Strażacki Tor Przeszkód dla dzieci w klasach 0-3 oraz konkurs plastyczny dla dzieci w klasach 4-8. Przez cały czas trwania projektu młodzi przeprowadzają wywiady pod hasłem „Wehikuł czasu” z członkami OSP oraz z osobami, które mogą podzielić się wspomnieniami na temat OSP. Efekty swojej pracy młodzież publikuje na stronie www, fb i koncie instagramowym, a wspomnienia spisują i wydają w formie broszurki. Projekt składa się z dwóch bloków: SZKOLENIOWEGO – spotkania i konsultacje z dziennikarzem, animatorem czasu wolnego i grafikiem oraz PROJEKTOWEGO – cykliczne, cotygodniowe spotkania młodzieży.

Budżet projektu: 11 000 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Ochotnicza Straż Pożarna w Wojniczu

Miejscowość: Wojnicz

Ulica, nr domu i lokalu: Długa 82

Kod pocztowy i Poczta: 32-830 Wojnicz

Województwo: małopolskie

Powiat: tarnowski

Adres strony internetowej: http://ospwojnicz.pl

151 lat OSP Wojnicz – to brzmi dumnie!

Rynek 9, 32-830 Wojnicz, Polska

Więcej