Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Art Mural – artystyczna młodzież w Łasku - 2018

Realizowany przez:

Łaski Dom Kultury w Łasku

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie umiejętności społecznych i zaangażowania młodzieży w życie społeczne swojego regionu i odpowiedzialności za swoją ojczyznę. Projekt ma zachęcić i dać impuls młodzieży do współdziałania w przestrzeni gminnej.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12-15 osób w wieku 14-17 lat z gminy Łask.

Opis projektu:

Osią projektu jest stworzenie przez młodzież art-muralu na ścianie budynku Łaskiego Domu Kultury, która w ten sposób pokaże, że może zabrać ważny głos w swoim regionie. Młodzież uczestniczy w warsztatach ze sztuki ulicznej, warsztatach plastycznych, graficznych, sensoplastycznych i fotograficznych. Promocja działań młodzieży jest nieodzownym elementem projektu, uczestnicy projektują plakat i logo, współpracują z lokalnymi mediami, prowadzą dokumentację fotograficzną, organizują spotkania z przedstawicielami społeczności lokalnej. Zakończenie projektu młodzież organizuje w ogrodzie Łaskiego Domu Kultury podczas, którego oficjalnie otwiera mural.

Budżet projektu: 12 700 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Łaski Dom Kultury w Łasku

Miejscowość: Łask

Ulica, nr domu i lokalu: Narutowicza 11/11

Kod pocztowy i Poczta: 98-100 Łask

Województwo: łódzkie

Powiat: łaski

Adres strony internetowej: www.laskidomkultury.com.pl

Art Mural – artystyczna młodzież w Łasku

Narutowicza 11, 98-100 Łask, Polska

Więcej