Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Sztuka na płocie - 2018

Realizowany przez:

Biblioteka Samorządowa w Chłopicach

Cel:

Główne cele projektu to rozwinięcie umiejętności komunikacyjnych i speakerskich młodzieży, podniesienie poczucia wartości uczestników oraz poznanie swoich mocnych i słabych stron.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób z terenu Chłopic i okolic

Opis projektu:

Wiodącym tematem w projekcie jest sztuka. Młodzież podejmuje działania związane z przygotowaniem materiałów-prac graficznych którymi dekorują płoty w miejscowości Łowce. Osobą która uczy ich sztuki graficznej, linorytu, płaskorzeźby i wlepki jest miejscowy artysta. Wykonane prace są eksponowane w rożnych przestrzeniach publicznych w plenerze. Młodzież bierze udział w warsztacie graficznym pod okiem lokalnego artysty, który uczy ich podstaw przygotowania i tworzenia prac. Wspólnie z miejscowym artystą ustala jakie prac będą wykonywać do czego będą one nawiązywać. Po stworzeniu prac młodzież musi te prace wyeksponować, sfotografować obrobić graficznie w programach następnie zamówić banery na których zostaną wdrukowane ich dzieła. Podsumowaniem jest Festyn Rodzinny podczas którego zaprezentowane są efekty projektu i wystawa prac na płotach wokół Świetlicy Wiejskiej.

Budżet projektu: 7 570 zł. zł

Dotacja: 7 000 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Biblioteka Samorządowa w Chłopicach

Miejscowość: Chłopice

Ulica, nr domu i lokalu: Chłopice 149A

Kod pocztowy i Poczta: 37-561 Chłopice

Województwo: podkarpackie

Powiat: jarosławski

Adres strony internetowej: chlopice.naszabiblioteka.com

Sztuka na płocie

Chłopice 149B, 37-561, Polska

Więcej