Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Stara kotłownia – wielki teatr - 2018

Realizowany przez:

Fundacja Aider Niesiemy Pomoc

Cel:

Celem projektu jest podniesienie kompetencji społecznych w zakresie: pracy w grupie, poznania swoich słabych i mocnych stron, współpracy i komunikacji.

Odbiorcy projektu:

Grupa 14 osób z terenu gminy Drezdenko.

Opis projektu:

Główne działania projektu skupiają się wokół opracowania i wystawienia spektaklu teatralnego przez młodzież z gminy Drezdenko. W pierwszym etapie projektu młodzież uczestniczy w warsztatach teatralnych, oraz warsztatach rękodzieła artystycznego. Następnie wykorzystują zdobytą wiedzę do wystawienia spektaklu: piszą scenariusz, dokonają podziału na role, reżyserują, opracują scenografię i kostiumy, sami także poprowadzą przedstawienie wykonując funkcje około sceniczne: oświetlenie, inspicjent, sufler, konferansjer. Następnie młodzież przeprowadza akcje happeningowe. Nawiązuje współpracę z organizacjami i instytucjami i organizuje wystawę podsumowującą projekt, prace rękodzieła artystycznego oraz wystawa fotograficzna, połączone jest z prezentacjami multimedialnymi, reportażem telewizyjnym i radiowym.

Budżet projektu: 11 200 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Fundacja Aider Niesiemy Pomoc

Miejscowość: Drezdenko

Ulica, nr domu i lokalu: Plac Wolności 13 m. 1

Kod pocztowy i Poczta: 66-530 Drezdenko

Województwo: lubuskie

Powiat: strzelecko-drezdenecki

Adres strony internetowej: –

Stara kotłownia – wielki teatr

plac Wolności 13, 66-530 Drezdenko, Polska

Więcej