Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Tajemnica Starego Lasu - 2018

Realizowany przez:

Centrum Kultury w Trzcielu

Cel:

Celem projektu jest wspieranie i rozwinięcie kompetencji społecznych młodzieży, umiejętności przekonania do swoich pomysłów oraz zaplanowania i realizacji własnych działań.

Odbiorcy projektu:

Grupa 14 osób z terenu Gminy Trzciel i Rogozińca.

Opis projektu:

Tematem przewodnim projektu jest opracowanie, przygotowanie i prowadzenie gier i zabaw dotyczących poznania zasad postępowania ekologicznego. Poprzez gry, młodzi przekazują lokalnej społeczności w atrakcyjny sposób wiedzę o wyjątkowych wydarzeniach przyrodniczych zaistniałych w najbliższej okolicy. Młodzież przeprowadza promocję swojego projektu poprzez przygotowanie plakatów i ulotek. Wspólnie wybiera materiały do artykułów umieszczanych w Internecie i prasie. Przeprowadza spotkania z partnerami. W wybranych szkołach młodzież organizuje zabawy ekologiczne i prezentuje Grę. Po zabawach i Grze następuje przy ognisku prezentacja gawędy ekologicznej – „Co w trawie piszczy”.

Budżet projektu: 11 730 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Centrum Kultury w Trzcielu

Miejscowość: Trzciel

Ulica, nr domu i lokalu: Poznańska 9

Kod pocztowy i Poczta: 66-320 Trzciel

Województwo: lubuskie

Powiat: międzyrzecki

Adres strony internetowej: www.gokistrzciel.pl

Tajemnica Starego Lasu

Poznańska 9, 66-320 Trzciel, Polska

Więcej