Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Pójdźmy śladem! - 2018

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Wsi Bukowiec „Działajmy Razem”

Cel:

Celem projektu jest nabycie przez młodzież umiejętności pracy w grupie, sprawnego planowania działań i samodzielności w realizacji wyznaczonych sobie celów.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 13-19 lat z Bukowca, Międzyrzecza i okolic.

Opis projektu:

Tematem przewodnim projektu jest stworzenie młodzieżowego mini-przewodnika turystycznego dla lokalnej społeczności. Początkowe działania dotyczą budowania zespołu i jego integracji. Młodzież m.in. planuje wyjazd, ustala podział zadań między grupy i osoby organizuje transport, porównuje ceny, negocjuje. Młodzież planuje i organizuje spacer po mieście, wybiera ważne miejsca i obiekty, aby zebrać materiały i wspólnie przeanalizować przestrzeń Międzyrzecza. Na tej podstawie przygotowuje mapę ważnych dla niej miejsc. Młodzi promują swój projekt: spotykają się z mieszkańcami, rówieśnikami, nawiązują współpracę z lokalną prasą i mediami, piszą artykuły, udzielają wywiadów.

Budżet projektu: 11 310 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Wsi Bukowiec „Działajmy Razem”

Miejscowość: Bukowiec

Ulica, nr domu i lokalu: Bukowiec 61

Kod pocztowy i Poczta: 66-300 Międzyrzecz

Województwo: lubuskie

Powiat: międzyrzecki

Adres strony internetowej: –

Pójdźmy śladem!

9MHR+RQ Bukowiec, Polska

Więcej