Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Inkubator Wyobraźni - 2018

Realizowany przez:

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie

Cel:

Celem projektu jest kształtowanie umiejętności społecznych, które pozwolą samodzielnie i świadomie wyznaczać i osiągać młodzieży cele w perspektywie własnej przyszłości, m.in. konsekwencji, odpowiedzialności za przyjęte zobowiązania, poznanie swoich mocnych i słabych stron, otwartości na nowe sytuacje oraz odnajdywania się w nowych relacjach.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 13-19 lat z terenu Gminy Komarów-Osada.

Opis projektu:

Realizacja projektu opiera się na przeprowadzeniu przez młodzież 2 działań: pierwszego zadania „Nowe życie starych rzeczy” – młodzież odnajduje na strychach zapomniane rzeczy, przywraca im funkcje użytkowe i prezentuje je podczas pikniku integracyjnego i drugiego zadania: „Plenerowy turniej gier planszowych” – młodzież organizuje międzypokoleniowe spotkanie integracyjne w oparciu o gry planszowe z różnych czasów.

Budżet projektu: 9 390 zł. zł

Dotacja: 7 400 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie

Miejscowość: Komarów-Osada

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Rynek 15

Kod pocztowy i Poczta: 22-435

Województwo: lubelskie

Powiat: zamojski

Adres strony internetowej: brak

Inkubator Wyobraźni

Armii Krajowej 17, 22-435 Komarów-Osada, Polska

Więcej