Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Obieżyświat - 2018

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Aktywni w Sosnowicy

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie wśród młodzieży umiejętności planowania, organizowania, współpracy w grupie, skutecznej komunikacji z różnymi osobami i instytucjami oraz rozwinięcie ich pasji.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12-15 osób w wieku 13-19 lat zamieszkałej na terenie gminy Sosnowica.

Opis projektu:

Tematem wiodącym projektu jest podróżowanie. W ramach podejmowanych aktywności młodzież organizuje spotkania z pasjonatami podróży: wspólne gotowanie, zajęcia z sensoplastyki oparte na przepisach, zapachach i opracowuje prezentację wybranych krajów oraz zbiera informacje o historii, atrakcjach i regionalnych przepisach Ziemi Sosnowickiej, projektuje szlak turystyczny, opracowuje i wydaje fotoksiążkę o Ziemi Sosnowickiej. Aktywnościom tym towarzyszą działania integrujące grupę i stwarzające warunki do przełamania barier związanych ze swobodnym przemieszczaniem się i odnalezieniem się w nieznanym środowisku, jak wyjazdy studyjne i biwak. Uczestnicy wykorzystują technologie cyfrowe dokumentując swoje działania w projekcie.

Budżet projektu: 11 610 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Aktywni w Sosnowicy

Miejscowość: Sosnowica

Ulica, nr domu i lokalu: Spokojna 10 m. 10

Kod pocztowy i Poczta: 21-230 Sosnowica

Województwo: lubelskie

Powiat: parczewski

Adres strony internetowej: –

Obieżyświat

Spokojna 10, 21-230 Sosnowica, Polska

Więcej