Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Tańczymy, działamy i się rozwijamy - 2018

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Jabłońskiej

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie umiejętności współpracy w różnych grupach rówieśniczych, poznanie mocnych i słabych stron samych uczestników oraz nawiązanie nowych relacji społecznych.

Odbiorcy projektu:

Grupa 16 osób w wieku 16-18 lat z Jabłonia oraz osoby, które mieszkają w internacie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu.

Opis projektu:

Punktem wyjścia projektu jest ankieta przeprowadzona przez lidera grupy wśród kolegów, która wykazała, że potrzebują oni działań prowadzących do rozwijania ich pasji i umiejętności współpracy z rówieśnikami i instytucjami. Tym samym powstała idea projektu związana z nauką tańca ludowego. Główne działania jakie prowadzi młodzież to: rekrutacja do projektu, podział na grupy i prowadzenie określonych zadań (m.in. młodzi prowadzą stronę internetowej, zbierają materiały i wyjadą publikację folderu o postępach projektu), poszukują sponsorów, organizują wyjazd do partnerskiej grupy tanecznej oraz wyjazd na próbę zespołu Jawor, projektują i publikują grę planszową, organizują i przeprowadzają konkurs dla młodzieży związany z tradycjami regionu i prezentują wyniki podczas jednego z wydarzeń lokalnych.

Budżet projektu: 17 220 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Jabłońskiej

Miejscowość: Jabłoń

Ulica, nr domu i lokalu: Zamoyskiego 9a

Kod pocztowy i Poczta: 21-205 Jabłoń

Województwo: lubelskie

Powiat: parczewski

Adres strony internetowej: –

Tańczymy, działamy i się rozwijamy

Zamoyskiego 9A, 21-205 Jabłoń, Polska

Więcej