Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzi lecz nieProblematyczni! - 2018

Realizowany przez:

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Poniatowej

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzieży kompetencji, takich jak umiejętność pracy w grupie, umiejętność poznawania swojego środowiska lokalnego, umiejętność nawiązywania kontaktów, umiejętności komunikacyjne, odpowiedzialność za własne działania, a przede wszystkim poznanie siebie.

Odbiorcy projektu:

Grupa ok. 15 osób w wieku 16-18 lat, z terenu miasta Poniatowa.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu jest dostrzeżenie przez młodzież problemów społeczności lokalnej/miasta, które ich dotyczą i próba poddania ich szerszej debacie w obecności władz lokalnych, przedstawicieli instytucji publicznych i organizacji pozarządowych w trakcie realizacji projektu. Główne działania podejmowane przez młodzież w tym celu, to organizacja wieczoru stand-upu (występ młodzieży), tworzenie muralu, wystawa fotografii młodzieży pod hasłem „nieProblem”, organizacja wyjazdu edukacyjnego, organizowanie maratonu kina plenerowego oraz próba wydania ulotki/gazetki dla mieszkańców promującej działania w projekcie.

Budżet projektu: 12 070 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Poniatowej

Miejscowość: Poniatowa

Ulica, nr domu i lokalu: Fabryczna 1

Kod pocztowy i Poczta: 24-320 Poniatowa

Województwo: lubelskie

Powiat: opolski

Adres strony internetowej: http://biblioteka-poniatowa.pl/

Młodzi lecz nieProblematyczni!

Fabryczna 1, 24-320 Poniatowa, Polska

Więcej