Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzieżowy Punkt Widzenia - 2018

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury i Turystyki w Dorohusku

Cel:

Podstawowym celem projektu jest aktywizacja, integracja młodzieży, podnoszenie wiary we własne siły, poznanie przez młodzież ich mocnych i słabych stron, nauka radzenie sobie z problemami, nauka współpracy w grupie, rozwijanie kontaktów interpersonalnych, kreatywne spędzanie wolnego czasu przez młodzież.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Dorohusk.

Opis projektu:

W ramach projektu podejmowanych jest samodzielnie przez młodzież pięć aktywności: I młodzież prowadzi działania informacyjno – promocyjne; II młodzież bierze udział w cyklu warsztatów aktywizujących; III młodzi organizują wyjazd do Telewizji Polskiej; IV młodzi uczestniczą w cyklu zajęć filmowych składających się z części teoretycznej i praktycznej – piszą scenariusz, prowadzą nagrania i montują film; V młodzież organizuje konferencję podsumowującą projekt, podczas której ma miejsce projekcja filmu.

Budżet projektu: 8 890 zł. zł

Dotacja: 8 100 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury i Turystyki w Dorohusku

Miejscowość: Dorohusk

Ulica, nr domu i lokalu: Niepodległości 50

Kod pocztowy i Poczta: 22-175 Dorohusk

Województwo: lubelskie

Powiat: chełmski

Adres strony internetowej: www.gokitdorohusk.pl

Młodzieżowy Punkt Widzenia

I Armii Wojska Polskiego 50, 22-175 Dorohusk-Osada, Polska

Więcej