Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Rajski ogród - 2018

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Poręba w Nowej Dębie

Cel:

Głównym celem projektu jest podniesienie umiejętności społecznych młodzieży poprzez aktywizację młodzieży, pracę w zespole, umiejętność planowania własnych działań, odkrywanie własnego potencjału, wejście w nowe role społeczne, nawiązanie nowych kontaktów, sięganie po zasoby środowiska lokalnego i przełamanie onieśmielenia.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 13-19 lat z terenu Gminy Nowa Dęba.

Opis projektu:

Osią projektu jest grupa młodzieży rozwijająca swoje zainteresowania i zdolności przyrodnicze i ogrodnicze, poprzez zagospodarowanie terenu zieleni przy siedzibie stowarzyszenia. Młodzież samodzielnie planuje zagospodarowanie terenu i sprawdza swoje umiejętności w praktycznym działaniu. Podczas praktycznych zajęć z ogrodnikiem młodzi poznają tajniki ogrodnictwa. Młodzi dzielą się na zespoły zadaniowe: projektowanie, pozyskiwanie podmiotów do pomocy, prace ogrodowe, promocja projektu. Organizują wyjazdy do producentów roślin ogrodowych w celu poznania różnych kompozycji i zakupu potrzebnych roślin oraz pielęgnacji założonego ogrodu. Młodzież sama ustala harmonogram spotkań, wyszukuje i nawiązuje potrzebne kontakty, przydziela zadania do wykonania oraz terminy ich realizacji zgodnie z harmonogramem projektu.

Budżet projektu: 11 600,00 zł

Dotacja: 8500 zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Poręba w Nowej Dębie

Miejscowość: Nowa Dęba

Ulica, nr domu i lokalu: Kościuszki 101

Kod pocztowy i Poczta: 39-460 Nowa Dęba

Województwo: podkarpackie

Powiat: tarnobrzeski

Adres strony internetowej: brak

Rajski ogród

Kościuszki 26, 39-460 Nowa Dęba, Polska

Więcej