Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Teatr Cieni szansą na sukces - 2018

Realizowany przez:

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy Filia Biblioteczna w Uhowie

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzież umiejętności oceny środowiska, w którym dorastają poprzez zdobywanie informacji o nim, dostrzegania jego wartości oraz analizowania swoich mocnych i słabych stron, a także rozwinięcie umiejętności pracy w grupie i pozyskiwania wsparcia społecznego poprzez nawiązywanie relacji z mieszkańcami i instytucjami.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 13-19 lat z terenu Uhowa.

Opis projektu:

Wiodącym tematem jest Uhowo ukazane teatrem cieni. Realizując projekt młodzież poznaje historię regionu, walory środowiska jakimi dysponuje, pobudza swoją wyobraźnię i rozbudza własną twórczość. W trakcie projektu młodzież uczestnicząc w warsztatach poznaje w teorii i praktyce, czym jest Teatr Cieni oraz kiedy i gdzie powstał. Oglądają profesjonalny spektakl i wspólnie zgłębiają tajniki światła i cienia. Przy współpracy z mieszkańcami i lokalnymi instytucjami młodzi zdobywają materiały o Uhowie. Tworzą własny scenariusz i gromadzą pomoce do spektaklu Teatru Cieni, który przedstawiają na zakończenie projektu. Ponadto młodzież tworzy prezentację multimedialną i fotogazetkę z całego przebiegu projektu.

Budżet projektu: 10 554,00 zł

Dotacja: 8400 zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy Filia Biblioteczna w Uhowie

Miejscowość: Uhowo

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Kościelna 42

Kod pocztowy i Poczta: 18-100 Łapy

Województwo: podlaskie

Powiat: białostocki

Adres strony internetowej: http://www.bibliotekalapy.pl/

Teatr Cieni szansą na sukces

2W48+9V Uhowo, Polska

Więcej