Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Teatr na książce - 2018

Realizowany przez:

Biblioteka Publiczna w Rajgrodzie

Cel:

Celem projektu jest podniesienie umiejętności społecznych młodzieży takich jak umiejętności pracy w grupie, skutecznej komunikacji, nawiązania nowych relacji społecznych z seniorami, dziećmi, zwiększenie umiejętności organizacyjnych, planowania, zarządzania swoim czasem oraz pozyskiwania wsparcia społecznego.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 13-19 lat z terenu Gminy Rajgród.

Opis projektu:

Projekt skupia się wokół działań przygotowujących do wystawienia przez młodzież kukiełkowej sztuki teatralnej dla najmłodszych odbiorców gminy. Młodzież samodzielnie układa scenariusz, robi przegląd literatury dziecięcej, wykonuje kukiełki/ pacynki pod kierunkiem i wskazówkami członkiń z Klubu Seniora i je ożywia. To młodzież wciela się w rolę reżysera, scenografa, charakteryzatora, ale też w krawca i plastyka. Wykonują dekoracje i budują parawany pod kierunkiem członków, panów z Klubu Seniora. Młodzi dbają również o oprawę muzyczną, wyszukują odgłosy z najbliższego otoczenia i wykorzystują je jako tło dźwiękowe w przedstawieniu. W ramach projektu młodzież odbywa wycieczki edukacyjne do najbliżej położonych teatrów.

Budżet projektu: 8 490,00 zł

Dotacja: 8500 zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Biblioteka Publiczna w Rajgrodzie

Miejscowość: Rajgród

Ulica, nr domu i lokalu: Warszawska 9

Kod pocztowy i Poczta: 19-206 Rajgród

Województwo: podlaskie

Powiat: grajewski

Adres strony internetowej: brak

Teatr na książce

Warszawska 62B, 19-206 Rajgród, Polska

Więcej