Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

SZIBIDUU – z lawonichą bardziej na wschód, czyli puszczański bollywood - 2018

Realizowany przez:

Towarzystwo Przyjaciół Białowieży

Cel:

Projekt ma na celu rozwój kreatywności i samodzielności młodzieży, umożliwienie rozwoju zainteresowań i twórczego spędzania wolnego czasu oraz podniesienie kompetencji społecznych i zawodowych młodzieży, a także integracji społecznej.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Białowieża.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu jest różnorodność i bogactwo kultury rodzinnego miejsca wchodzącej w dialog z zainteresowaniami współczesnego pokolenia młodych ludzi. Uczestnicy projektu przygotowują spektakl muzyczny, łącząc tradycyjny taniec z współczesnym, piszą scenariusz, opracowują choreografię, stroje i scenografię. W celu lepszego zapoznania się ze sztuką słowno-taneczno-muzyczną, młodzi samodzielnie organizują wycieczkę do Europejskiego Centrum Sztuki – Opera i Filharmonia Podlaska. Na oficjalne zakończenie projektu i prezentację dorobku grupy, młodzież organizuje piknik dla dzieci i młodzieży, prowadzi akcję informacyjno-promocyjną, nawiązuje współpracę z mediami, instytucjami i przedsiębiorcami, pozyskuje sponsorów nagród.

Budżet projektu: 11 000,00 zł

Dotacja: 8500 zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Towarzystwo Przyjaciół Białowieży

Miejscowość: Białowieża

Ulica, nr domu i lokalu: Zastawa 10

Kod pocztowy i Poczta: 17-230 Białowieża

Województwo: podlaskie

Powiat: hajnowski

Adres strony internetowej: brak

SZIBIDUU – z lawonichą bardziej na wschód, czyli puszczański bollywood

Gabiec 60, 17-230 Białowieża, Polska

Więcej