Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Namalujmy Makatkę - 2018

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Narewce

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie aktywności i świadomości społecznej młodzieży, poznanie swoich słabych i mocnych stron, podział obowiązków wśród członków grupy zgodnie z predyspozycją, a także poznanie najbliższego środowiska i docenienie jego walorów.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 13-19 lat z terenu Gminy Narewka.

Opis projektu:

Osią projektu są działania młodzieży związane z wykonaniem muralu. Młodzież biorąc udział w warsztatach edukacyjnych poznaje nową technikę plastyczną jaką jest wykonanie muralu na ścianie budynku, zapoznaje się z etapami jego powstawania, poznaje materiały, farby, spraye, wykonuje plan wielkiego formatu tzw. szkic, a następnie przenosi go i wypełnia na murku przy świetlicy w Lewkowie Starym i na ścianie Gminnego Ośrodka Kultury w Narewce. Młodzież systematycznie przygotowuje informacje o realizacji projektu, informując mieszkańców gminy poprzez lokalne strony internetowe, Facebook, ogłoszenia na tablicach na terenie Gminy Narewka, lokalną prasę i media regionalne.

Budżet projektu: 8100 zł

Dotacja: 6400 zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Narewce

Miejscowość: Narewka

Ulica, nr domu i lokalu: ul.Nowa 3a

Kod pocztowy i Poczta: 17-220 Narewka

Województwo: podlaskie

Powiat: hajnowski

Adres strony internetowej: brak

Namalujmy Makatkę

Mickiewicza 56, 17-220 Narewka, Polska

Więcej