Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Filmowo-fotograficzne odkrycia młodzieży z Krypna - 2018

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Krypnie

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzież umiejętności nawiązywania relacji z dorosłymi, współpracy w grupie rówieśniczej i odkrywania swojego środowiska lokalnego poprzez nakręcenie przez młodych filmu dokumentalnego z motywem sesji stylizowanej.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Krypno.

Opis projektu:

Fotografia i film to narzędzia, którymi młodzież posługuje się podczas projektu, pracując nad własnym portfolio i przygotowując film pt. „Opowiem ci moją historię…”, którego premiera z udziałem zaproszonych gości nastąpi podczas finału projektu. Młodzież nawiązuje relacje z sołtysami i radnymi Gminy Krypno, docierając do starszych mieszkańców, którzy dzielą się z nimi swoją ciekawą historią, opowieścią o dawnym życiu na wsi, czy też o ciekawym wydarzeniu związanym z ich miejscowością. Młodzież odpowiednio przygotowuje się do spotkań z bohaterami filmu, samodzielnie przeprowadza nagrania, a na ich podstawie organizuje plenerową sesję stylizowaną, wykonując zdjęcia jako obrazy do opowiadanych historii. Dodatkowo młodzież doskonali swoje umiejętności fotograficzne podczas wyjazdowego pleneru, organizuje wystawę swoich prac i wydaje album prezentujący działania projektowe i wybrane prace uczestników.

Budżet projektu: 13 450,00 zł

Dotacja: 8500 zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Krypnie

Miejscowość: Krypno Wielkie

Ulica, nr domu i lokalu: Krypno Wielkie 9

Kod pocztowy i Poczta: 19-111 Krypno

Województwo: podlaskie

Powiat: moniecki

Adres strony internetowej: http://gminakrypno.pl/gok

Filmowo-fotograficzne odkrycia młodzieży z Krypna

Krypno Wielkie 35B, 19-111, Polska

Więcej