Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Teatru OD-NOWA - 2018

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Lichnowach

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie kompetencji społecznych młodzieży m.in. pracy zespołowej, pokonywania własnych barier w kontaktach interpersonalnych.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 13-19 lat z terenu Gminy Lichnowy.

Opis projektu:

Tematem przewodnim projektu jest stworzenie przez młodzież spektaklu lalkowego. W pierwszym etapie projektu młodzież organizuje spotkania ze scenarzystą, który poprowadzi warsztaty tworzenia scenariusza. Organizuje i przeprowadza wizytę w Gdańskim Teatrze Miniatura, gdzie w pracowni plastycznej poznaje warsztat pracy lalkarza, rodzaje lalek, sposoby tworzenia scenografii. Dalsze działania to spotkania, próby i warsztaty plastyczne, podczas których powstaje scenariusz spektaklu lalkowego, scenografia oraz lalki. Uczestnicy organizują w szkołach zbiórki rekwizytów i zakup materiałów potrzebnych do przygotowania lalek i scenografii. Następnie przez dwa miesiące, odbywają się próby do spektaklu przygotowanego według stworzonego scenariusza. Efekt pracy uczestników, czyli przedstawienie lalkowe, zostaje zaprezentowane podczas wydarzeń kulturalnych na terenie gminy.

Budżet projektu: 11 200,00 zł

Dotacja: 8500 zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Lichnowach

Miejscowość: Lichnowy

Ulica, nr domu i lokalu: Lachowicza 25 a

Kod pocztowy i Poczta: 82-224 Lichnowy

Województwo: pomorskie

Powiat: malborski

Adres strony internetowej: www.gokislichnowy.pl

Teatru OD-NOWA

Lachowicza 27, 82-224 Lichnowy, Polska

Więcej