Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Akademia Filmowa - 2018

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Samborcu

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie u uczestników wiary we własne możliwości, umożliwienie im poznania swoich mocnych i słabych stron, doskonalenie pracy w grupie oraz poznawanie swojego środowiska lokalnego poprzez organizację projekcji filmów oraz innych wydarzeń wśród lokalnej społeczności.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 13-16 lat uczęszczająca do Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Samborcu.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu są działania związane z pojęciem sztuki filmowej. Młodzież zakłada Akademię Filmową, w ramach której prowadzi spotkania dyskusyjne połączone z pokazami filmów, warsztaty filmowe, zajęcia pisania samodzielnych scenariuszy, wyjścia w celu poszukiwania w środowisku lokalnym materiału na reportaż. W ramach działań zaplanowany jest także udział AF w Festiwalu Filmów Niezwykłych w Sandomierzu oraz wyjazd na Letnią Akademię Filmową do Zwierzyńca. Wiadomości i umiejętności praktyczne zdobyte podczas warsztatów filmowych pomogą młodzieży w samodzielnej realizacji filmu – reportażu i jego montażu, podsumowującego realizację projektu. Premiera filmu odbędzie się podczas oficjalnego zakończenia Akademii Filmowej.

Budżet projektu: 9 600,00 zł

Dotacja: 6600 zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Samborcu

Miejscowość: Samborzec

Ulica, nr domu i lokalu: Samborzec 43

Kod pocztowy i Poczta: 27-650 Samborzec

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: sandomierski

Adres strony internetowej: http://www.samborzec.eu

Akademia Filmowa

Samborzec 71, 27-650, Polska

Więcej